חדשות יומיות, כתבות ומאמרים מאוסטרליה
 

אל אוסטרליה | אודות  | פורום | קישורים

החלקה משקמת

מה אני צריכה לדעת על החלקה ביתית של ביאורגניק?

מחליק שיער מינרלי הוא תכשיר שמבצע החלקה משקמת באמצעות תמרוק מינרלי לשימוש ביתי. זאת, בהפוך ובשונה ממחליקי שיער חשמליים שעובדים בשיטה של חימום וגיהוץ השיער עד כדי יישורו והחלקתו. חום ממקור כמו מצית, תנור או מחליק – עשוי להיות מסוכן. בואי נדבר על זה יותר לעומק.

את מפעילה את מחליק השיער החשמלי שלך, שלאחר מכן החום שלו מועבר לשיער והופך אותו לחלק וחלק יותר. החומר הנפוץ ביותר שממנו מיוצרים כלים אלו הוא קרמיקה, המונעת נזק לשיער על ידי אי-שריפתו. אבל יחד עם זאת, ישנם הרבה כלים חשמליים כאלו של מחליקי שיער, שפשוט לא עומדים בתווי התקן והבטיחות הנדרשים לייצורם ושיווקם. כשאת משתמשת במוצרי ביאורגניק (BORGANIC) את לא צריכה לדאוג לגבי הנושאים האלו. בואי נבין מדוע.

החלקה מינרלית ומשקמת של חברת ביאורגניק (BORGANIC)

ישנם סוגים רבים ושונים של מחליקי שיער מינרלים זמינים בשוק, אבל שימי לב שלא כל התכשירים מקבלים את אישור משרד הבריאות הישראלי. הם שונים בגודל ובמשקל, בתכונות של המוצר, כמו גם בטווחי התמחור שלהם ובאופן השימוש שלהם.

מחליק שיער מינרלי הוא סוג של מחליק שיער, שמשתמש בכוחם של מינרלים כדי להעניק לשיער גימור מבריק וחלק, רוך וברק. שימי לב, חלק מהמחליקים המינרליים כוללים חומרים כמו פורמלין, שאינם מומלצים לשימוש על ידי משרד הבריאות. לעומת זאת, החלקה מינרלית של ביאורגניק לא כוללת פורמלין, והיא באישור משרד הבריאות הישראלי.

מי עשוי להפיק תועלת ממוצרי ביאורגניק?

סוג זה של מחליק שיער מחברת ביאורגניק, משומש לעתים קרובות על ידי אנשים שרוצים להימנע מרעלנים בחיי היומיום שלהם. מוצרי ביאורגניק בטוחים לשימוש ע"פ התקנות ותקני הבטיחות של משרד הבריאות, והם מהווים מוצרי החלקה משקמת לכל דבר.

החלקה משקמת היא למעשה החלקה מינרלית לשיער, מאחר שהחומרים מסייעים בהזנת המינרלים והחומרים שהשיער צריך כדי לצמוח ולקבל גוון בריא. מחליקי שיער מינרליים הם בדרך כלל בטוחים יותר מסוגים אחרים של כלי עיצוב, מכיוון שהם עשויים מחומרים לא רעילים ואינם מכילים יוני-מתכת שעלולים לגרום לתגובה אלרגית עם העור שלך.

תחושות אופייניות עם מוצרים שאינם איכותיים דיה

חלק מהתחושות המאופיינות עם מחליקים כימיים הם: תחושות של גירוד בעור הגוף ובקרקפת, תחושות של בעירה בראש ועוד. כמובן שעדיף להימנע משימוש במוצרים שאינם מזוהים או מיוצרים על ידי חברות לא מוכרות. צרי קשר עם נציג צוות ביאורגניק החלקה ביתית כדי לקבל סיוע נוסף. אל אוסטרליה - אודות - פורום