חדשות יומיות, כתבות ומאמרים מאוסטרליה
  אל אוסטרליה | אודות  | פורום | קישורים  |  |  |

עורך-דינה של קורבי - "שיקרנו"


עדכון אחרון : 23.6.08

 


עורך-דינה לשעבר של שאפל קורבי, האוסטרלית שנשפטה ל-20 שנות מאסר באינדונזיה באשמת הברחת מריחואנה מאוסטרליה, הודה בראיון טלוויזיוני כי בדה מליבו את קו ההגנה של לקוחתו המפורסמת. ואילו קורבי עצמה, שערעורה הסופי נדחה בבית-המשפט העליון של אינדונזיה, לקתה בדיכאון קשה ואושפזה.

 

עורך הדין שיקר – עובדי המטען דורשים התנצלות

בסרט תיעודי ששודר אמש ברשת הטלויזיה "תשע", מודה עורך-דינה של שאפל קורבי (בתמונה משמאל), שנשפטה לעשרים שנות מאסר באינדונזיה בשנת 2005, כי בדה מליבו את קו ההגנה המרכזי של לקוחתו, בו טענה כי עובדי מטען הם שעשו שימוש בתיק הגלשן שברשותה להברחת כ-4 ק"ג מריחואנה מאוסטרליה. איגוד עובדי המטען של מדינת קווינסלנד, שנמל-התעופה שבגולד-קוסט, ממנו יצאה קורבי לדרכה, נמצא בשטחה, דורשים כעת מעורך-הדין המרואיין התנצלות רשמית ומתועדת.

 

קורבי התמוטטה ואושפזה

ואילו קורבי עצמה, שאביה ואביה החורג מתו מסרטן בשנה שעברה, ושלא זכתה מזה זמן מה לביקורים מאחותה, המתגוררת בבאלי, התמוטטה בעקבות קבלת ההודעה על כשלון ערעורה הסופי בפני בית-המשפט העליון של אינדונזיה, ואושפזה בבית-חולים מקומי כשהיא סובלת מדכאון קשה והזיות. בפניה עומדת עדיין אפשרות בקשת חנינה מנשיא אינדונזיה, אך זו כוללת הודאה באשמה המיוחסת לה, דבר אותו סירבה קורבי עד כה בתוקף לעשות. שר החוץ לשעבר, אלכסנדר דאונר, המופיע אף הוא בסרט התיעודי, מעיד כי העלה את החשד לפיו אחיה ואחותה של קורבי, שלהם עבר פלילי דומה, הם שניסו להבריח את הסמים לאינדונזיה.
תגובה למאמר

לדיון המלא בפורום

אל אוסטרליה -אודות - -פורום -פורקס -יחסי ציבור