חדשות יומיות, כתבות ומאמרים מאוסטרליה
  אל אוסטרליה | אודות  | פורום | קישורים  |  |  | ויזה לארה"ב |

מי, אם בכלל, רצח את ג'וייס ג'רמיין?


עדכון אחרון : 8.7.08

 


בלשים שהחלו בימים אלה בחקירת מותה של שחקנית אמריקנית לשעבר, שגופתה נמצאה בדירתה שבסידני, נאלצים להתמודד עם אחד מן המקרים המשונים והבלתי-ברורים שידעה אוסטרליה מעודה. בין השאר, זימנו הבלשים לחקירה נערת ליווי, שכן החובב שוטים ושלשלאות, ואת הנרקומן שמצא את גופתה.

 

גופתה של השחקנית המזדקנת נמצאה בדירתה

בלשים ממשטרת סידני, שהופקדו על חקירת נסיבות מותה של ג'וייס ג'רמיין (בת 59 במותה - בתמונה משמאל), נאלצים בימים אלה להתמודד עם אחד מן המקרים המשונים והמעניינים שידעה אוסטרליה מעודה. הבלשים, שפרצו לדירתה של ג'רמיין, שחקנית מארה"ב שעברה להתגורר בסידני בשנת 2006, זומנו למקום עקב ריח הריקבון החריף שבקע מן הדירה. לאחר הפריצה, גילו את גופתה של ג'רמיין מוטלת בחדר האמבטיה, שמלתה מורמת אל מעל לכתפיה, ואטב כביסה מוצמד לאברי מינה. חוט החשמל של מגהץ ביתי היה כרוך סביב לצווארה, ומצנם (טוסטר) תלוי על וילון האמבטיה, מעל לראשה של המנוחה. ג'רמיין, שסבלה מסכיזופרניה מתקדמת עקב נטילת כמויות גדולות של הסם ההזייתי LSD בצעירותה, התגוררה בבניין דירות שהיה ידוע לשמצה כמקום מרבצן של נערות ליווי וסוחרי סמים.

 

ארבעה חשודים "צבעוניים"

משטרת סידני הודיעה כי זימנה לחקירה ארבעה חשודים, ששניים מהם טענו בעברבפני עדים כי רצחו את האישה – האחד הינו ידידה של ג'רמיין מניו-זילנד, שבהה ארוכות בשוטרים שהגיעו ללוייתה של ג'רמיין, בעת בה קרא הספד לזכרה. השני הינו שכן המתגורר באותו הבניין, שבדירתו נמצאו אביזרי מין רבים, שוטים ושלשלאות. אותו שכן אף הציע הצעות מגונות לשוטר שדפק על דלתו, במטרה לחקור אותו באשר לנסיבות מותה של המנוחה. בנוסף, מסרו השוטרים, זימנו לחקירה אף נערת ליווי שהייתה שותפתה של ג'רמיין לדירה, עד למספר שבועות טרם מותה, אך עזבה את הבניין עקב חילוקי דיעות בין השתיים. החשוד הרביעי במעשה הינו האדם שדיווח על מציאת גופתה של ג'רמיין, נרקומן המכור לסם ההרסני "אייס", שלעדותו עצמו בילה את הזמן המיידי לאחר מציאת הגופה בהזרקת סמים בדירתה של המנוחה, ובהשלכת חפצים שונים בזעם, בטרם הזעיק את השוטרים למקום.

 
תגובה למאמר

לדיון המלא בפורום

אל אוסטרליה -אודות - -פורום -פורקס -יחסי ציבור