חדשות יומיות, כתבות ומאמרים מאוסטרליה
  אל אוסטרליה | אודות  | פורום | קישורים  |  |  | ויזה לארה"ב |

"הכניסה לפאב - לאוסטרלים בלבד"


 

עדכון אחרון : 19.1.09

 


פאב מקומי בקווינסלנד, שבצפון-מזרח אוסטרליה, עומד במוקד סערה ציבורית, לאחר שפורסם כי מאבטחיו אסרו על תייר אנגלי מלהיכנס למקום. התייר לא הורשה לבקר בפאב, לדברי המאבטחים – מאחר ואינו יליד אוסטרליה.

 

"אם אתה לא אוסטרלי – אתה לא יכול להיכנס"

התייר האנגלי אנדי מק'קונשי (McConnachie), שהגיע לפאב במלון בייויו (Bayview) שברדקליף (Redcliife), עיירה קטנה בדרום-מזרח קווינסלנד, הושפל בפני חבריו ונעלב עד עמקי נשמתו, לטענתו, לאחר שהכניסה למקום נאסרה עליו – בשל היותו אנגלי. לדבריו, אסרו עליו המאבטחים את הכניסה לפאב, כשלדבריהם – "אם אתה לא אוסטרלי, אתה לא יכול להיכנס – תיירים מניו-זילנד שברו את החלונות [בפאב] כבר פעמיים או שלוש". מק'קונשי הפגוע הציג, לטענתו, את רשיון הנהיגה שלו ואף את דרכונו, במטרה להוכיח כי אינו יליד ניו-זילנד – אך לשווא. המאבטחים הודיעו לו כי הנהלת הפאב אסרה את הכניסה למקום בפני מי שאינו אוסטרלי, והוא נאלץ לשוב כלעומת שבא.

 

הפאב מאשים את המאבטחים

מק'קונשי פנה לעיתון Courier Mail ושטח בפני הכתבים את סיפורו, אשר הביא עם פרסומו לסערה ציבורית לא קטנה. נציג בית-המלון, שהתראיין בתגובה לפרשה, מסר כי המאבטחים אינם עובדי המקום, והועסקו תחת חוזה. לדבריו, אמרו אלה האחרונים "דברים שההנהלה מעולם לא הורתה להם לומר". עוד הוסיף נציג המלון ואמר, כי תהליך זיהוי חדש, אותו "פירשו המאבטחים שלא כהלכה", הביא לתקרית. יחד עם זאת, סירב להגיב לשאלה באם ישנה אמת בטענה לפיה הביאו הניו-זילנדים להטלת חרם הכניסה על התיירים, באומרו רק כי "לכל פאב יש לקוחות בעיתיים".

 
תגובה למאמר

לדיון המלא בפורום

 

Re: "הכניסה לפאב - לאוסטרלים בלבד" מאת:

1

מביניהו=======  

( 2009-01-19 20:32:37 )

בתגובה לאל אוסטרליה

מה שלא ברור -מדוע אנגלי חוצפן מחפש להעביר ת"זמן בפאב אוסטרלי?...

 

הגב להודעה זו

אל אוסטרליה -אודות - -פורום -פורקס -יחסי ציבור